Muhk Invest OÜ on asutatud aastal 2010 Karksi-Nuias, sellest ajast saadik oleme tegelenud üldehitustöödega. Algselt lähiümbrusele suunatud ehitustöödega oleme jõudnud nii kaugele, et teeme ehitustöid üle Eesti ja oleme sammud seadnud ka Lätti. 6.aastat tagasi alustanud ettevõttest on tänaseks kujunenud edukas väikefirma, kellel on koostööpartneriteks mitmed erinevad suurfirmad. Kuid pakume teenust ka eraisikutele ja korteriühistutele.
Aastatega on meie meeskonnal kogunenud palju kogemusi.


– AS Atria juures kaasajastasime töötajate olmetingimusi ja aitasime kaasa juurdeehituse valmimisel.
– AS Viljandi Metall objektidel oleme paigaldanud sandwich paneele, valanud vundamendi kannuseid ja teinud ladumistöid.
– AS Arpeks Ehitusega oleme teinud fassaaditöid kortermajale Sõbra 6, Tartu.
– Samuti käisime abis Ahjas Konsumi ehitamas, ning praeguse seisuga oleme koos Arpeks Ehitusega Lätis Daugavpilsis leivakombinaati ehitamas.
– OÜ VMT Ehitusega tegime koostööd Viljandi Centrumis, kuhu ehitati kino. Samuti aitasime kaasa mahlatehase ehitamisega Tallinnas.
– AS Brick tegime koostööd  Pärnus ja aitasime Sauga saetööstuse abihoonet ehitada.
– OÜ DeLaval Eestis kui ka Läti konsern DeLaval SIA on meie ammune koostööpartner nii eestis kui Lätis. Eestis käisime Nurmetu farmis ventilatsiooni korstnaid paigaldamas, kuid ka Lätis on tehtud töid, mida saab ka meie galeriist näha.

Meie prioriteet on professionaalne ja kõrgekvaliteediline töö. Kuulame klientide soove ning üheskoos saavutame parima tulemuse. Oleme sõnapidaja ettevõte, kui midagi lubame, siis ka selle täidame. Samuti omame ehitus-ja ehitusjuhtimise alast litsentsi majandustegevuse registris EEH006049.
Teostame erinevaid ehitustöid nii sise- kui ka välistingimustes nii eramajades, tootmistes, äri-kui ka avalikes hoonetes.
Toredaid tegemisi ja ettevõtmisi on olnud küllaga, mida kajastab ka meie uuenev galerii. Kui vajate mõnda tööd, mis meie tegevusega haakub, olete oodatud meiega ühendust võtma. Ka uued ehitusalased väljakutsed on teretulnud.

Toetame ka kohalikku spordielu. Aitasime Karksi-Nuia discgolfi pargi rajamisel ja samuti toetame Karksi Racing Team`i, Ainja krossirada ja Gümnaasiumi staadioni inventari soetamist. Oleme õla alla pannud ka teistele kohalikele üritustele.


Meie töö tugineb teie ootuste täitmisel ja ületamisel.
Teie soovid, Meie teostused!

"Ettevõtte tegevuseks vajaliku põhivara soetamine, et tõsta ettevõtte konkurentsivõimet kaasaegsete programmide ja vahenditega."