Muhk Invest OÜ on asutatud aastal 2010 Karksi-Nuias, sellest ajast saadik oleme tegelenud üldehitustöödega. Algselt lähiümbrusele suunatud ehitustöödega oleme jõudnud nii kaugele, et teeme ehitustöid üle Eesti ja oleme sammud seadnud ka Lätti. 8.aastat tagasi alustanud ettevõttest on tänaseks kujunenud edukas väikefirma, kellel on koostööpartneriteks mitmed erinevad suurfirmad.
Kuid pakume teenust ka eraisikutele ja korteriühistutele. Teostame erinevaid ehitustöid nii sise- kui ka välistingimustes nii eramajades, tootmistes, äri-kui ka avalikes hoonetes. Meie prioriteet on professionaalne ja kõrgekvaliteediline töö.
Kuulame klientide soove ning üheskoos saavutame parima tulemuse. Oleme sõnapidaja ettevõte, kui midagi lubame, siis ka selle täidame. 

Toredaid tegemisi ja ettevõtmisi on olnud küllaga, mida kajastab ka meie uuenev galerii. Kui vajate mõnda tööd, mis meie tegevusega haakub, olete oodatud meiega ühendust võtma. Ka uued ehitusalased väljakutsed on teretulnud.

Aastatega on meie meeskonnal kogunenud palju kogemusi.

Toetame ka kohalikku spordielu. Aitasime Karksi-Nuia discgolfi pargi rajamisel ja samuti toetame Karksi Racing Team`i, Ainja krossirada ja Gümnaasiumi staadioni inventari soetamist. Oleme õla alla pannud ka teistele kohalikele üritustele.


Meie töö tugineb teie ootuste täitmisel ja ületamisel.
Teie soovid, Meie teostused!

 

     Muhk Invest OÜ teostab üldehitustöid kõikjal Eestis, nii sise-, kui välitööd eramutes, tootmis-  kui ka avalikes hoonetes.


      * Omame professionaalset ja motiveeritud meeskonda
      * Kasutame professionaalset eelarvestamistarkvara
      * Meil on 8 aasta pikkune kogemus ehitusturul
      * Meil on pikaajalised lepingupartnerid
      * Anname oma töödele garantii
      * Oleme väike ja paindlik firma
      * Täidame oma lubadused
      * Oleme kliendikesksed
      * Töö kvaliteetne

"Ettevõtte tegevuseks vajaliku põhivara soetamine, et tõsta ettevõtte konkurentsivõimet kaasaegsete programmide ja vahenditega."